Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce » Szkolenie kadry turystycznej.
Aktualności
Szkolenie kadry turystycznej.
  Mając na uwadze potrzebę stałego dokształcania kadry turystycznej miło jest nam poinformować, że w siedzibie RCiT 14 kwietnia 2014r. odbyło się jednodniowe szkolenie dla pracowników świętokrzyskich hoteli. Regionalne Centrum Informacji Turystycznej w Kielcach wraz z Oddziałem Świętokrzyskim PTTK w Kielcach było organizatorem tego szkolenia.
     W programie szkolenia znalazła się przede wszystkim kompleksowa wiedza krajoznawcza z zakresu atrakcji turystycznych regionu świętokrzyskiego ze szczególnym uwzględnieniem zabytków, atrakcji przyrodniczych, obiektów turystycznych i najważniejszych znakowanych szlaków. Wykład został uzupełniony informacjami praktycznymi, związanymi z charakterem funkcjonowania atrakcji turystycznych i infrastruktury około turystycznej.
     Spotkanie było okazją nie tylko pogłębienia wiedzy o regionie, ale i do wymiany opinii i doświadczeń w zakresie obsługi klienta, a jego uczestnicy otrzymali certyfikaty oraz materiały promocyjne, z których będą mogli korzystać w pracy.
Szkolenie zostało zorganizowane dla pracowników hoteli będących członkami Regionalnej Organizacji Turystycznej Woj. Świętokrzyskiego.  W pierwszej edycji wzięli udział pracownicy hotelu Best Western Grand Hotel w Kielcach, Odyssey Wellnes&SPA w Dąbrowie oraz Gromada w Cedzynie. Kolejne szkolenie odbędzie się  28 kwietnia 2014 roku.
wtorek, 15 kwietnia 2014 powrót

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs