Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce » Monografia na 50-lecie KTP PTTK "Przygoda"
Aktualności
Monografia na 50-lecie KTP PTTK "Przygoda"
Członkowie i Sympatycy Klubu Turystów Pieszych PTTK „Przygoda” w Kielcach

    Uprzejmie informuję, że 26 maja 2016r. minie 50 rocznica powołania Klubu Turystów Pieszych przy Oddziale Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Kielcach. Po latach Klub przyjął nazwę KTP „Przygoda”.
Jednym z elementów przygotowywanych obchodów jubileuszowych będzie wydanie drukiem monografii Klubu. Do udziału w jej napisaniu zapraszam przede wszystkim członków - założycieli KTP, byłych prezesów Klubu oraz koleżanki i kolegów, którzy czują potrzebę podzielenia się wspomnieniami z działalności klubowej.
Poniżej zamieszczam „Projekt konspektu monografii Klubu Turystów Pieszych „Przygoda”. Został on wstępnie zaakceptowany, ale proszę nadal o nadsyłanie ewentualnych uwag i sugestii.
W ciągu minionego półwiecza działalność Klubu wywarła piętno w życiu wielu z naszego grona. W imieniu Zarządu Klubu Turystów Pieszych „Przygoda” zwracam się z prośbą o napisanie krótkich - kilkustronicowych wspomnień. Po podjęciu decyzji o ich napisaniu proszę o poinformowanie mnie osobiście - telefon 692 250 440 lub e-mail: grazynadziolko@vp.pl lub kolegę Andrzeja Rembalskiego, który podjął się wykonania prac redakcyjnych - telefony: 41 34 40 890, kom. 502 980 317, e-mail: a.rembalski@vp.pl Projekt konspektu Kol. Andrzeja Rembalskiego.


Proszę, aby informacje te były przekazane do końca czerwca 2015r., a treść - w formie papierowej oraz ewentualne fotografie z dokładnymi opisami - na płytce do 31 sierpnia b.r.

Z turystycznym pozdrowieniem,
Prezes KTP PTTK „Przygoda”
Grażyna Dziółko
czwartek, 21 maja 2015 powrót

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs