Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce » Pożegnanie Ś. P. Kol. Tadeusza Stefańskiego
Aktualności
Pożegnanie Ś. P. Kol. Tadeusza Stefańskiego
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy naszego Kolegę ś. p. Tadeusza Stefańskiego Członka Honorowego PTTK
członka Polskiego Towarzystwa Turystyczno–Krajoznawczego od 1955 r. sprawującego w czasie 60 lat aktywnej działalności w Towarzystwie wiele funkcji społecznych, m.in.: prezesa Koła PTTK przy Biurze Studiów i Projektów Łączności, członka Zarządu Oddziału Stołecznego PTTK im. A. Janowskiego w Warszawie, przewodniczącego Komisji Przewodnickiej Zarządu Głównego PTTK, członka Kapituły Odznaczeń Zarządu Głównego PTTK, członka Zarządu Głównego PTTK.
Żegnamy organizatora wielu wycieczek i obozów turystyczno–krajoznawczych: kajakowych, żeglarskich, górskich, narciarskich zarówno dla dorosłych jak i młodzieży; inicjatora, organizatora i wykładowcę wielu kursów przewodnickich; autora publikacji, również szkoleniowych z zakresu przewodnictwa, turystyki narciarskiej i górskiej, wspomnień z wypraw wysokogórskich w Kaukaz.
Był niekwestionowanym autorytetem przewodnictwa turystycznego, które było Jego społeczną pasją, której oddawał się z wielkim poświęceniem. Swoją ogromną wiedzą z zakresu przewodnictwa i zdolnościami organizatorskimi zaskarbił sobie szczere uznanie i szacunek członków PTTK i jego sympatyków.
Za wybitne zasługi został uhonorowany Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Złotą Odznaką Zasłużony Działacz Turystyki, Złotą Honorową Odznaką PTTK i innymi wyróżnieniami i odznaczeniami.
Cześć Jego pamięci!
środa, 14 października 2015 powrót

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs