Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce » Komunikat dla uczestników XXVII 50-tki Świętokrzyskiej
Aktualności
Komunikat dla uczestników XXVII 50-tki Świętokrzyskiej
    XXVII edycja 50-tki Świętokrzyskiej zbliża się wielkimi krokami, związku z licznymi pytaniami dot. transportu w sobotę (4 czerwca) informujemy, że rozkład jazdy jest dostępny na stronie e-podróżnik. Natomiast za ewentualne zmiany godzin lub braki w komunikacji publicznej nie ponosimy odpowiedzialności, jako organizatorzy XXVII 50-tki Świętokrzyskiej zapewniamy transport w niedziele (5 czerwca) na trasie Łagów - Kielce. Dodatkowo dla użytkowników nawigacji Endomondo lub Garmin przygotowaliśmy ślad trasy do pobrania tutaj.
Punkty kontrolne będą:
- 17km. wiata turystyczna w Niestachowie - woda dla każdego gazowana i niegazowana
- 23km. Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Daleszycach - ciepły posiłek (bigos) woda dla każdego gazowana i niegazowana, kawa, herbata
- 35km. Widełki - woda dla każdego gazowana i niegazowana i coś słodkiego
- 44km. Sędek - woda dla każdego gazowana i niegazowana
- 50km. Łagów Schronisko Młodzieżowe - ciepły poczęstunek, kawa, herbata, ognisko z pieczeniem kiełbasek i wiele innych atrakcji Sklepy na trasie:
- Niestachów, Niwki Daleszyckie CPN, Sędek
Dla osób chcących wrócić w sobotę do Kielc jest taka możliwość komunikacja publiczną o godz. 15.50, 18.00 (linia nr 206)19.50. Istnieje też możliwość powrotu o godz. 21.00 wynajętym transportem w cenie 10zł/os - chęć udziału należy zgłosić w dniu startu rano. Transport zostanie wynajęty przy 30 osobach chętnych.
 W niedzielę transport z Łagowa będzie o godz. 10.00
Dla osób chcących jeszcze skorzystać z noclegu jest możliwość indywidualnie zarezerwować nocleg w gospodarstwach agroturystycznych w pobliżu schroniska w Łagowie: ul. Słupska tel. 609 082 715 oraz ul. Podskale 662 589 694.

środa, 01 czerwca 2016 powrót

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs