Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Wycieczka autokarowa do Sandomierza!
            Miło jest nam poinformować, iż Oddział Świętokrzyski PTTK w Kielcach wraz z Agencją Turystyczno - Usługową GOLD TOUR rozpoczyna cykl wycieczek autokarowych po regionie świętokrzyskim pt. "Perły Ziemi Świętokrzyskiej". Pierwsza z zaplanowanych wycieczek odbędzie się 18 maja 2013r. (sobota). Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wycieczce na trasie Opatów - Sandomierz -  Koprzywnica - Ujazd. Wpłaty i zapisy można dokonywać w Oddziale Świętokrzyskim PTTK w Kielcach w godzinach otwarcia. Program wycieczki.
Serdecznie zapraszamy!
środa, 24 kwietnia 2013 czytaj całość
Spływ kajakowy Klubu Górskiego PTTK w Kielcach
Klub Górski PTTK w Kielcach w dniach 28-30 czerwca będzie organizatorem pierwszego klubowego spływu kajakowego na Czarnej Nidzie.
Zapraszamy wszystkich miłośników kajaków, ale również osoby które jeszcze nigdy nie miały okazji zasmakować turystyki kajakowej.
Program imprezy.
środa, 24 kwietnia 2013 czytaj całość
III Ogólnopolski Zlot Turystów Przyrodników
wtorek, 23 kwietnia 2013 czytaj całość
Wycieczka szkoleniowa Koła Przewodników Świętokrzyskich PTTK "Bartek"
       Zarząd Koła Przewodników Świętokrzyskich PTTK "Bartek" zaprasza wszystkich członków Koła na wycieczką szkoleniową na terenie Powiatu Jędrzejowskiego w dniu 27 kwietnia 2013r. Program wycieczki. Serdecznie zapraszamy.
poniedziałek, 22 kwietnia 2013 czytaj całość
Wykład w Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie
Centrum Informacji Turystycznej, Turystyczno-Krajoznawcze Koło PTTK oraz Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie zapraszają na wykład "Świętokrzyski Park Narodowy". Spotkanie poprowadzi pracownik ŚPN, przewodnik świętokrzyski Pawel Krzos dnia 24.04.2013 o godz. 16:30. Wstęp bezpłatny.
poniedziałek, 15 kwietnia 2013 czytaj całość
Rajd Śladami Witolda Gombrowicza
        Akademicki Klub Turystyki Kwalifikowanej PTTK "SABAT" zaprasza na Rajd Śladami Witolda Gombrowicza, który odbędzie się 13 kwietnia 2013r.. Wszelkich informacji udziela Kol. Krzysztof Sabat. Program imprezy.
czwartek, 11 kwietnia 2013 czytaj całość
Kurs Instruktora Nordic Walking
Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców oraz Centrum Edukacyjne "Szklany Dom" w Ciekotach zapraszają na kurs nordic wlaking w terminie 11-12 maja 2013r. w Hostelu "Lubrzanka" w Ameliówce. Serdecznie zapraszamy. Program kursu.
niedziela, 07 kwietnia 2013 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs