Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Edmund Massalski - honorowy ze wszech miar
Jeżeli przyjmiemy umownie, że Tadeusz Włoszek, ze względu na wiek i długoletnią pracę na rzecz PTK, jest postacią numer jeden, to postacią numer dwa powinien być prof. Edmund Massalski /1886 – 1975/, przyznający się do działalności w Oddziale Kieleckim PTK od 1913 r. Kolejna część "Gawędy do historii Oddziału PTK - PTTK w Kielcach" autorstwa Tomasza Wągrowskiego. Zapraszamy do lektury.
poniedziałek, 12 październik 2009 czytaj całość
OGŁOSZENIE
W związku z remontem pomieszczeń przy ul. Sienkiewicza 29 na potrzeby Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej, kontakt z Biurem Oddziału Świętokrzyskiego PTTK  jest utrudniony. Zakończenie prac remontowych przewidziane jest na 1 grudnia br.
W spawach pilnych prosimy o kontakt pod nr tel. 041 344 77 43 oraz pod adresem mailowym biuro@pttkkielce.pl

Za utrudnienia przepraszamy.

środa, 23 wrzesień 2009 czytaj całość
Wieczór Czarnohorski
wtorek, 22 wrzesień 2009 czytaj całość
SYGNAŁY Z GÓR
     Na symboliczny cmentarz ludzi gór pod Osterwą poszedłem z potrzeby serca, by chwilą zadumy uczcić pamięć naszych znakomitych działaczy Krzysztofa Wilczyńskiego /1941-1995/ i doc.dr. Zbigniewa Rubinowskiego /1929-1997/. Los tak zrządził, że obaj zginęli w Alpach, lecz każdy w innym czasie, w innym miejscu i w innych okolicznościach.
Kolejna część "Gawędy do historii Oddziału PTK - PTTK w Kielcach" autorstwa Tomasza Wągrowskiego. Zapraszamy do lektury.
poniedziałek, 21 wrzesień 2009 czytaj całość
Jubileuszowy "X Rajd Pielgrzymkowy" RELACJA
poniedziałek, 21 wrzesień 2009 czytaj całość
Ruszyła rekrutacja na pracowników RCIT

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego poszukuje pracowników do pracy w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Kielcach. Więcej informacji można uzyskać klikając na poniższy link.
niedziela, 20 wrzesień 2009 czytaj całość
Medal "POR MEMORIA" dla PTTK KIELCE
Miło jest nam poinformować, iż Oddział Świętokrzyski PTTK uhonorowany został Medalem "Pro Memoria". Medal tenzostał ustanowiony przez Kierownika Urzędu do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych 25 stycznia 2005 roku, za wybitne zasługi w utrwalaniu pamięci o ludziach i czynach w walce o niepodległość Polski podczas II wojny światowej i po jej zakończeniu. Dekoracja nastąpiła 4 września podczas uroczystej gali odbywającej się w ramach XVII Walnego Zjazdu Wyborczego PTTK w Warszawie.
sobota, 19 wrzesień 2009 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs