Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Zwiedzaj miasto z przewodnikiem PTTK
wtorek, 12 lipiec 2016 czytaj całość
Wycieczka krajoznawcza do Zakopanego
środa, 06 lipiec 2016 czytaj całość
Zwiedzaj miasto z przewodnikiem PTTK!
wtorek, 05 lipiec 2016 czytaj całość
"Świętokrzyskie w miniaturze"
wtorek, 28 czerwiec 2016 czytaj całość
Zwiedzaj miasto z przewodnikiem PTTK.
wtorek, 28 czerwiec 2016 czytaj całość
Wakacyjne połączenie Kielce - Sandomierz z przewodnikiem świętokrzyskim PTTK.
   Przewozy Regionalne przygotowały atrakcyjną propozycję dla mieszkańców Świętokrzyskiego i turystów odwiedzających region: bezpośrednie połączenie kolejowe na trasie Kielce - Sandomierz. Nowe pociągi będą kursowały od 25 czerwca przez całe wakacje w soboty i w niedziele.
Wakacyjne pociągi na trasie Kielce – Sandomierz będą kursowały od 25 czerwca do 28 sierpnia w soboty i niedziele oraz dodatkowo 15 sierpnia. Pociąg będzie wyjeżdżał z Kielc o godz. 7:10, a do Sandomierza będzie docierał o godz. 9:41. Po drodze będzie się zatrzymywał na stacjach: Zagnańsk, Łączna, Suchedniów, Skarżysko-Kamienna, Wąchock, Starachowice, Starachowice Wschodnie, Brody Iłżeckie, Kunów, Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów, Jakubowice i Dwikozy. Powrotny pociąg będzie odjeżdżał z Sandomierza o godz. 16:55, a do Kielc będzie przyjeżdżał o godz. 19:00. Dodatkowo na trasie przejazdu przewodnik świętokrzyski PTTK będzie udzielał informacji krajoznawczej i to w cenie biletu!!! Dodatkowo po dotarciu do centrum Sandomierza każdy będzie mógł skorzystać z przewodnickiej wiedzy i zwiedzić przez dwie godziny największe atrakcje miasta również bezpłatnie.
czwartek, 23 czerwiec 2016 czytaj całość
Nowi przewodnicy świętokrzyscy !!!
   Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w dniach 18-19 czerwca 2016r. odbył się egzamin na przewodnika świętokrzyskiego. Tym samym w gronie przewodników świętokrzyskich witamy 9 nowych regionalistów. W składzie Komisji Egzaminacyjnej byli: Cezary Jastrzębski, Marek Rej, Krzysztof Szwed oraz Beata Milewicz w roli sekretarza. Raz jeszcze gratulujemy!!! Galeria zdjęć.
wtorek, 21 czerwiec 2016 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs