Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Szkolenie Przewodników Świętokrzyskich
Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny TELEGRAF KIELCE zaprasza Przewodników Świętokrzyskich na spotkanie szkoleniowe w dniu 7 kwietnia 2019 o godzinie 16.00. Miejsce spotkania Karczma Telegraf Kielce ul. Narciarska 6. Wykład "Garnizon Kielce" poprowadzi mjr dr Tadeusz Banaszek. Na zakończenie przewidziany ciepły posiłek oraz spacer. Zapisy i szczegóły pod nr 794-633-844
piątek, 15 marzec 2019 czytaj całość
Koncert piosenki poetyckiej i turystycznej
wtorek, 12 marzec 2019 czytaj całość
Klub podróżnika zaprasza na spotkanie z Danutą Rasałą
wtorek, 12 marzec 2019 czytaj całość
Spotkanie z Marzeną Kądziela
Kobiety świata w opowieściach i na zdjęciach Marzeny Kądzieli. Spotkanie w Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” w Ciekotach 10 marca po Rajdzie Nordic Walking „Ciekockie Ciekainie”.
Jak żyją mieszkanki egzotycznych krajów? Jak pracują, wychowują dzieci, gotują, piorą? Jakim trendom mody są wierne? O tym między innymi usłyszymy podczas spotkania z podróżniczką, dziennikarką, fotografką Marzeną Kądzielą w niedzielę 10 marca o godzinie 13.30. Opowieściom towarzyszyć będzie pokaz zdjęć.
Marzena Kądziela, wieloletnia dziennikarka „Echa Dnia”, częsty gość telewizyjnych i radiowych programów podróżniczych, zapalona globtroterka, zdobywczyni ogólnopolskich nagród dziennikarskich zwiedziła ponad sto krajów. Z każdej podróży przywozi tysiące zdjęć oraz mnóstwo wrażeń, którymi chętnie dzieli się z czytelnikami i widzami.
Tym razem, specjalnie z okazji Dnia Kobiet, opowie o swoich spotkaniach z kobietami z różnych krajów od Birmy, Malezji, Indonezji, Iranu, poprzez Etiopię, Gambię, Brazylię, Kubę po Stany Zjednoczone Ameryki Południowej.
Spotkanie z Marzeną Kądzielą odbędzie się na zakończenie Rajdu Nordic Walking „Ciekockie Ciekanie” w niedzielę 10 marca o godzinie 13.30.
wtorek, 05 marzec 2019 czytaj całość
Szkolenie dla przewodników terenowych
piątek, 01 marzec 2019 czytaj całość
Geo-czwartek w Geoparku
wtorek, 26 luty 2019 czytaj całość
Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego
czwartek, 21 luty 2019 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs