Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Monografia na 50-lecie KTP PTTK "Przygoda"
Członkowie i Sympatycy Klubu Turystów Pieszych PTTK „Przygoda” w Kielcach

    Uprzejmie informuję, że 26 maja 2016r. minie 50 rocznica powołania Klubu Turystów Pieszych przy Oddziale Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Kielcach. Po latach Klub przyjął nazwę KTP „Przygoda”.
Jednym z elementów przygotowywanych obchodów jubileuszowych będzie wydanie drukiem monografii Klubu. Do udziału w jej napisaniu zapraszam przede wszystkim członków - założycieli KTP, byłych prezesów Klubu oraz koleżanki i kolegów, którzy czują potrzebę podzielenia się wspomnieniami z działalności klubowej.
Poniżej zamieszczam „Projekt konspektu monografii Klubu Turystów Pieszych „Przygoda”. Został on wstępnie zaakceptowany, ale proszę nadal o nadsyłanie ewentualnych uwag i sugestii.
W ciągu minionego półwiecza działalność Klubu wywarła piętno w życiu wielu z naszego grona. W imieniu Zarządu Klubu Turystów Pieszych „Przygoda” zwracam się z prośbą o napisanie krótkich - kilkustronicowych wspomnień. Po podjęciu decyzji o ich napisaniu proszę o poinformowanie mnie osobiście - telefon 692 250 440 lub e-mail: grazynadziolko@vp.pl lub kolegę Andrzeja Rembalskiego, który podjął się wykonania prac redakcyjnych - telefony: 41 34 40 890, kom. 502 980 317, e-mail: a.rembalski@vp.pl Projekt konspektu Kol. Andrzeja Rembalskiego.

Proszę, aby informacje te były przekazane do końca czerwca 2015r., a treść - w formie papierowej oraz ewentualne fotografie z dokładnymi opisami - na płytce do 31 sierpnia b.r.

Z turystycznym pozdrowieniem,
Prezes KTP PTTK „Przygoda”
Grażyna Dziółko
czwartek, 21 maj 2015 czytaj całość
XXVI 50-tka Świętokrzyska
czwartek, 21 maj 2015 czytaj całość
XV Jubileuszowy poZiMowy Złaz Politechniki Świętokrzyskiej
wtorek, 19 maj 2015 czytaj całość
VIII Rajd Rowerowy
wtorek, 19 maj 2015 czytaj całość
Film z działalności Oddziału Świętokrzyskiego PTTK w Kielcach.
        Nikt nie ma wątpliwości, że wszystko, co najpiękniejsze było w PTK, przeszło w 1950 r. prawem dziedzictwa kulturowego do PTTK. Siła duchowa promieniowała z serc ludzi wielkich charakterów i szlachetnych, rozumiejących bez słów, czym jest kraj ojczysty, czym jest miłość do rodzinnej ziemi i ludu tej ziemi, czym jest ofiarna służba i patriotyzm...
Dziś wiele się zmieniło, ale siła turystyki w PTTK nadal trwa. Dzięki Portalowi Informacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego dziś możemy zaprezentować krótki film prezentujący nasze działania na niwie turystyki w województwie świętokrzyskim.
Zapraszamy do prezentacji.
sobota, 16 maj 2015 czytaj całość
Korona Gór Świętokrzyskich na czas!!!
wtorek, 12 maj 2015 czytaj całość
Informacja dla sympatyków turystyki kajakowej.
1.Zapraszamy sympatyków turystyki kajakowej do powstającego Klubu Kajakowego przy Oddziale Świętokrzyskim PTTK w Kielcach.   Wszystkich chętnych prosimy o kantak z Kol. Jackiem Rutkiewiczem nr tel. 696 144 351.
2.Zapraszamy na spływ Nida - Tokarnia, dn 9 maja. Zainteresowanych prosimy o kontakt nr 696 144 351
3.Zapraszam do udziału w spływie charytatywnym organizowanym przez Fundację "Progress ". Spływ odbędzie się na trasie Tokarnia-Sobków dn. 10 maja. Kontakt;Marcin Grajek – 792 757 355
piątek, 08 maj 2015 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs