Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce » Galeria » Imprezy turystyczne » 2014.03.22 - X Jubileuszowa 25-tka Świętokrzyska

2014.03.22 - X Jubileuszowa 25-tka Świętokrzyska
22 marzec - dzień po kalendarzowej wiośnie - i wiosnę poczuli uczestnicy tegorocznej X Jubileuszowej 25-tki Świętokrzyskiej.
Trasa została odwzorowana na pierwszej 25-tce zorganizowanej przez Oddział 10 lat temu: Kielce - g. Pierścienica - g. Patrol - Jaskinia Raj - g. Patrol - Karczówka z zakończeniem w Zespole Klasztornym.
Rocznicowa 25-tka Świętokrzyska zmusiła nas do refleksji i wspomnień z lat ubiegłych, dlatego też na certyfikacie pojawiały się wszystkie butony zaprojektowane specjalnie na tą imprezę przez ostatnich 10 lat.
Sięgnęliśmy do korzeni organizacyjnych, co miało skutkować wyróżnieniem pomysłodawców imprezy, którymi byli Ś. P. Krzysztof Bogusz, Grzegorz Szczęsny, Marcin Nocula, Grzegorz Niedbała i Dominik Kowalski. W związku z tym, że w ostatnim czasie brakło wśród nas jednego z głównych twórców imprezy, zadedykowaliśmy tą jubileuszową X Kol. Krzyśkowi, tak by radość jego w czasie organizacji I 25-tki "zaraziła" wszystkich uczestników każdej następnej przygotowanej przez Oddział PTTK.
Jako organizatorzy odczuliśmy, że nam się to udało…
93 piechurów bez żadnych przeszkód wyruszyło o godz. 9.00, a pierwszych mogliśmy już powitać na Karczówce o 13.00. Pogoda sprzyjała wędrówce, ale i towarzyskim spotkaniom, bo ostatni z turystów dotarł na metę o 19.00.

powrótpowrótKielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs