Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce » Oferta turystyczna » Oferta dla młodzieży
Zapraszamy do magicznego i pełnego energii miasta Kielce. Zapraszamy do Miejsc Mocy – miejsc, z których można „czerpać garściami” moc duchową, fizyczną i intelektualną, miejsc będących ogniskami atrakcji, które dają siłę odwiedzającym. W poszukiwaniu sił duchowych płynących z religii i miejsc kultu mogą Państwo odbyć wędrówkę do bazyliki Katedralnej, do Ojców Pallotynów na Karczówce.

    Mocą intelektualną napełnią Państwa podróże do historycznych miejsc miasta, obcowanie ze Śladami przeszłości, ze skarbami, jakie pozostawili mieszkańcy tej ziemi. Dzięki bogatej ofercie turystyki aktywnej i uzdrowiskowej znajdą tu również Państwo niewyczerpane źródło mocy fizycznej.  Kontakt z piękną i nieskażoną przyrodą zapewnią setki kilometrów szlaków turystycznych pieszych i rowerowych oraz atrakcyjne zbiorniki wodne. A to jest tylko namiastka atrakcji, które mogą Państwo spotkać odwiedzając miasta Kielce. 

Przygotowany dla Państwa program dostosowany jest do posiadanego przez grupę czasu i panujących warunków atmosferycznych. Zapewnimy wysoki standard usług przewodnickich dostosowany do wieku i kondycji grupy. Na specjalne życzenie zarezerwujemy obiad, nocleg, bilety wstępu, zorganizujemy ognisko.

Zapraszamy do zapoznania z przykładowymi propozycjami zwiedzanie Kielc.

Magiczne Kielce

Początki Miasta Kielce

Rezerwaty Kielc

Śladami Kieleckich Żydów

Wzgórze Zamkowe i jego zakamarki

Z geologią zapanbrat

Może chcesz w aktywny i ciekawy sposób poznać Kielce? Zapraszamy do udziału w grze terenowej "Dzieje Kielc" i przenieś się do czasów grodu Mieszka gdzie...

Przed ponad 900 laty zakładał ten gród. Wtedy to były czasy… szumiały potężne stare drzewa, a w gęstwinie kryły się dzikie zwierzęta. Pełne zwierzyny lasy przyciągały myśliwych. Pamiętam jak pewnego letniego wieczoru w pogoni za pięknym i potężnym dzikiem zgubił swoich kompanów i wyjechał na nieznaną polanę. Nawet głos rogu nie sprowadził pomocy i musiał nocować w puszczy. Pech chciał, że nawoływanie usłyszeli zbójcy i tu się wszystko zaczęło…


 Imię i nazwisko*:
Firma:
Telefon*:
E-mail*:
Treść*:
* - pole obowiązkowepowrótpowrótKielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs