tel. biuro: 41 344 77 43
wt: 10:00-18:00
śr-pi: 10:00-16:00

28-30.07.2023 - Kurs na uprawnienia znakarza szlaków turystycznych PTTK

Biuro Zarządu Głównego PTTK oraz Komisja Turystyki Pieszej ZG PTTK organizują w terminie 28-30 lipca 2023 r. kurs na uprawnienia znakarza szlaków turystycznych PTTK, który odbędzie się w Wólce Nadbużnej gmina Siemiatycze woj. podlaskie.

Kurs odbywa się w ramach projektu „Szkolenie znakarzy szlaków turystycznych PTTK” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Organizator pokrywa koszty pobytu (zakwaterowanie i wyżywienie) a nie pokrywa kosztów dojazdu na szkolenie. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest podpisanie umowy wolontariatu z odziałem PTTK w ramach, której znakarz będzie pracował 20 godzin przy działaniach związanych z administrowaniem szlakami prowadzonymi przez oddział PTTK.

Znakarzem może zostać członek PTTK, który ukończył 18 lat, posiada odznakę OTP w stopniu małym srebrnym, odznacza się znajomością terenu swoich przyszłych uprawnień oraz posiada rekomendację administrującego szlakami Oddziału PTTK.

Szczegółowe informacje o kursie można znaleźć na stronie interentowej Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego:
https://www.pttk.pl/o-nas/o-nas-o-pttk/o-nas-o-pttk-aktualnosci/767-kurs-znakarza-szlakow-turystycznych.html
oraz na stronie internetowej Komisji Turystyki Pieszej ZG PTTK, w części Imprezy pod znakiem Komisji Turystyki Pieszej ZG PTTK...
https://www.ktpzg.pttk.pl/imprezy/imprezy.php

Zgłoszenia na kurs przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do 24 lipca 2023 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Polecamy.