tel. biuro: 41 344 77 43
wt: 10:00-18:00
śr-pi: 10:00-16:00

Władze Oddziału

Zarząd Oddziału:

Prezes – Jacek Śniadecki
Wiceprezes – Cezary Jastrzębski
Wiceprezes – Marcin Sołtys
Skarbnik – Krzysztof Sabat
Sekretarz – Piotr Garecki
Członek – Dawid Pawlik
Członek – Jan Wiórek

Komisja Rewizyjna Oddziału:

Prezes – Jarosław Leśniewski
Wiceprezes – Lena Skibińska-Opoka
Sekretarz – Renata Dudzik-Gruszka
Członek – Grażyna Dziółko
Członek – Urszula Łukaszyk

Sąd Koleżeński Oddziału:

Prezes – Marcin Wroński
Wiceprezes – Anna Hendler
Sekretarz – Andrzej Stobiecki
Członek – Zbigniew Borowiec
Członek – Grzegorz Niedbała
 


Członkowie naszego Oddziału we władzach naczelnych PTTK, komisjach i radach ZG PTTK:

Komisja Krajoznawcza – Cezary Jastrzębski (wiceprzewodniczący Komisji), Jerzy Pabian (stały współpracownik Komisji)
Komisja Turystyki Motorowej – Andrzej Guska (członek Komisji)
Komisja Ochrony Przyrody – Andrzej Wąsikowski (stały współpracownik Komisji)


Składy osobowe Zarządu Oddziału PTK i PTTK Kielce w latach 1908-2022
 


Honorowi członkowie PTTK wywodzący się z naszego Oddziału:

Edmund Massalski (1886–1975) – godność Członka Honorowego od 4 maja 1962
Władysław Kosterski-Spalski (1892–1973) - godność Członka Honorowego od 26 listopada 1972
Edward Wincenty Wołoszyn (1903–1977) – godność Członka Honorowego od 17 kwietnia 1977
Edmund Padechowicz (1890–1978) - godność Członka Honorowego od 17 kwietnia 1977
Bohdan Bełdowski (1912–1988) - godność Członka Honorowego od 14 czerwca 1985
Juliusz Braun (1904–1990) – godność Członka Honorowego od 26 października 1989
Jerzy Kapuściński (1939–2011) – godność Członka Honorowego od 14 września 2001
Andrzej Rembalski (ur. 1944) – godność Członka Honorowego od 16 września 2005
Tymoteusz Wróblewski (ur. 1938) – godność Członka Honorowego od 4 września 2009
Andrzej Jankowski (ur. 1927) – godność Członka Honorowego od 4 września 2009
Adam Massalski (ur. 1942) – godność Członka Honorowego od 4 września 2009
Jerzy Pabian (ur. 1946) – godność Członka Honorowego od 15 września 2017