tel. biuro: 41 344 77 43
wt: 10:00-18:00
śr-pi: 10:00-16:00

Najbliższe imprezy z PTTK Kielce

Witajcie!

W życiu różnie bywa… raz się coś udaje, raz nie koniecznie. Tym razem z przykrością musimy Was poinformować o odwołaniu V Zimowego Maratonu Świętokrzyskiego PTTK w dniu 17 lutego br. Jest kilka powodów dlaczego impreza się nie odbędzie, ale nie czas i miejsce o tym...
Wszystkim, którzy zgłosili swój udział - dziękujemy i przepraszamy za kłopot. Od dnia dzisiejszego (6.02.2024) bedą realizowane zwroty wszystkich wpłat. Dziękujemy także wszystkim naszym Partnerom. A co do inauguracji czarnego szlaku Małogoszcz – Chęciny - odbędzie się ale nie zimową porą, a w ramach Maratonu Pieszego XXXII 50. Świętokrzyska, w dniu 5 października 2024 roku.

Wszystkie pozostałe, zaplanowane w najbliższych tygodniach imprezy PTTK Oddziału Świętokrzyskiego w Kielcach ODBĘDĄ SIĘ w terminach i według ogłoszonych programów. A więc…

  • Już w sobotę 10 lutego rusza 88. Spacer po Górach, tym razem na Lubomir (zostało jedno miejsce, chyba że zgłosi się większa ekipa to załatwimy większy transport)
  • a w niedzielę 11 lutego spotykamy się w Strawczynie na Zimowym Rajdzie w ramach cyklu Cztery Pory Roku (zapisy u naszych Parterów w Samorządowym Centrum Kultury, Sportu i Czytelnictwa w Strawczynie – impreza bezpłatna).
  • 18 lutego wchodzimy na Łysicę, jak co roku dla uczczenia (tym razem 44.) rocznicy wejścia Polaków na zimowy Mount Everest.
  • 24 lutego kolejny etap zdobywania Korony Gór Świętokrzyskich - Miedzianka, Grząby Bolmińskie i Grzywy Korzeczkowskie (impreza potwierdzona).

A w marcu… dwa hity:

  • 3 marca – I etap Szlaku Orlich Gniazd (ostatnie wolne miejsca)
  • i 9 marca – zlot Świętokrzyskich Bab na Babiej Górze – na 100 miejsc – 92 zajętych…

No i oczywiście Maraton 25-tka Świętokrzyska (13 kwietnia) tym razem po Kielcach i górskich okolicach miasta (3 górki do Korony Gór Świętokrzyskich). I z koncertem na finał (dłuuuugim, skocznym i energetycznym) naszych przyjaciół z celtyckiej grupy INISHEER. Zapisy startują 23 lutego. I nie będą to jedyne turystyczne wydarzenia tego kwietniowego weekendu…

I jeszcze duuuużo innych niespodzianek ale o nich w kolejnych postach…

 

imprezy PTTK Kielce b