tel. biuro: 41 344 77 43
wt: 10:00-18:00
śr-pi: 10:00-16:00

Komunikat Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej ds. Przodowników Turystyki Górskiej PTTK

 

 

przodownik_tg.gif 

KOMUNIKAT
Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej
ds. Przodowników Turystyki Górskiej PTTKRegionalna Komisja Egzaminacyjna ds. Przodowników Turystyki Górskiej PTTK w Kielcach, po zasięgnięciu informacji w środowisku naszego województwa dot. zainteresowania egzaminami o nadanie lub poszerzenie uprawnień Przodownika Turystyki Górskiej PTTK, proponuje zapoznanie się z warunkami wymaganymi i określonymi w Regulaminie Przodownika Turystyki Górskiej PTTK.

Wnioski o mianowanie Przodownikiem lub o rozszerzenie uprawnień Przodownika, na formularzu dostępnym na stronie internetowej Komisji Turystyki Górskiej Zarządu Głównego PTTKhttps://ktg.pttk.pl/dokumenty-do-pobrania (wydruk tylko dwustronny) prosimy o przesłanie na adres:

Regionalna Komisja Egzaminacyjna PTG
PTTK Oddział Świętokrzyski w Kielcach
ul. H. Sienkiewicza 29, 25-007 Kielce
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Warunkiem dopuszczenia do egzaminu jest spełnienie warunków określonych w Regulaminie Przodownika Turystyki Górskiej PTTK.
O terminie przeprowadzenia egzaminu zainteresowani zostaną powiadomieni telefonicznie lub pocztą elektroniczną.Przewodniczący Regionalnej Komisji Egzaminacyjnej
Andrzej Guska