Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
XIV Rajd Kapeluszowy
środa, 24 lipca 2013 czytaj całość
Wycieczka autokarowa do Kurozwęk!
         Oddział Świętokrzyski PTTK w Kielcach zaprasza na kolejną wycieczkę z cyklu "Perły Ziemi Świętokrzyskiej", która odbędzie się 31 sierpnia 2013r. na trasie Chmielnik - Szydłów - Kurozwęki - Rytwiany. Koszt wyjazdu tradycyjnie 40zł., możliwość zapisu w Biurze Oddziału Świętokrzyskiego PTTK w Kielcach.  Program wycieczki.
Serdecznie zapraszamy!
środa, 24 lipca 2013 czytaj całość
Zaproszenie dla przewodników świętokrzyskich
środa, 24 lipca 2013 czytaj całość
IV Rajd Rowerowy
          Serdecznie zapraszamy na wakacyjną imprezę rowerową, która odbędzie się w dniach 24-25 sierpnia br. w północnej części powiatuwłoszczowskiego oraz w północno-zachodniej części powiatu kieleckiego. Szczegółowy plan IV Rajdu Rowerowego znajduje się na stronie klubu www.akatk.kielce.pttk.pl.
 
środa, 24 lipca 2013 czytaj całość
Wojciech Świątkowski (1959 - 2013)

       Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 lipca 2013 zmarł tragicznie Wojciech Świątkowski, Dyrektor Świętokrzyskiego Parku Narodowego .
Wojciech Świątkowski był długoletnim pracownikiem Parku, a od września 2011 jego Dyrektorem. Odszedł Człowiek ogromnego zaangażowania w ochronę przyrody, znakomity fachowiec, a jednocześnie bardzo skromny i dobry Kolega.

Zarząd Oddziału Świętokrzyskiego PTTK w Kielcach oraz Przewodnicy Świętokrzyscy składają Rodzinie Zmarłego wyrazy najszczerszego współczucia.

wtorek, 23 lipca 2013 czytaj całość
Aplikacja I LOVE POLSKA WSCHODNIA
        W  ramach  promocji  Programu Rozwój Polski Wschodniej Ministerstwo Rozwoju Regionalnego   przygotowało  specjalną  aplikację  mobilną  I  LOVE  POLSKA WSCHODNIA. Zainstalowana na telefonie użytkownika aplikacja będzie zachęcać do   odwiedzania   Polski   Wschodniej   i   logowania  się  w  określonych lokalizacjach,  m.in. w miejscach realizacji projektów współfinansowanych z Programu   Rozwój  Polski  Wschodniej.  Stworzony  system  punktów  pozwoli wymieniać  je  na  nagrody – programowe gadżety. Akcja potrwa do 10 grudnia 2013 r.

Link do strony aplikacji


środa, 17 lipca 2013 czytaj całość
Wyjazd w Tatry Zachodnie z licencjonowanym Przewodnikiem Tatrzańskim !
Wolne miejsca              
Klub Górski PTTK Kielce zaprasza na kolejną górską wyprawę. Tym razem Klubowicze zabiorą miłośników Gór w Tatry Zachodnie.
Wyjazd odbędzie się w terminie 3-4 sierpnia, ale już dziś zapraszamy do zapoznania z programem wyjazdu.  W planach między innymi Kasprowy Wierch, Czerwone Wierchy oraz Grześ.
Zapraszamy !!!
czwartek, 04 lipca 2013 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs