Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Rajd Śladami Witolda Gombrowicza
        Akademicki Klub Turystyki Kwalifikowanej PTTK "SABAT" zaprasza na Rajd Śladami Witolda Gombrowicza, który odbędzie się 13 kwietnia 2013r.. Wszelkich informacji udziela Kol. Krzysztof Sabat. Program imprezy.
czwartek, 11 kwietnia 2013 czytaj całość
Kurs Instruktora Nordic Walking
Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców oraz Centrum Edukacyjne "Szklany Dom" w Ciekotach zapraszają na kurs nordic wlaking w terminie 11-12 maja 2013r. w Hostelu "Lubrzanka" w Ameliówce. Serdecznie zapraszamy. Program kursu.
niedziela, 07 kwietnia 2013 czytaj całość
Złaz wiosenny Klubu Górskiego PTTK Kielce
Klub Górski PTTK w Kielcach zaprasza na Złaz Wiosenny, która odbędzie się 6 kwietnia br., zakończenie planowane jest na terenie Centrum Edukacyjnego "Szklany Dom" w Ciekotach. Na metę będą prowadziły dwie trasy jedna z Bodzentyna przez G. Miejską, a druga z Bielin przez Łysicę.
Serdecznie zapraszamy !!!
Szczegółowy program imprezy.
poniedziałek, 01 kwietnia 2013 czytaj całość
VIII rocznica śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II
Koło Przewodników Świętokrzyskich PTTK zaprasza na spotkanie 2 kwietnia (wtorek) o godz. 17.00 pod Tablicą "Epitafijną" na Cmentarzu Komunalnym, gdzie odbędzie się krótka modlitwa dziękczynna za beatyfikację naszego Honorowego Przewodnika Świętokrzyskiego Jana Pawła II oraz prośba o wstawiennictwo Błogosławionego w intencji przewodników świętokrzyskich. Po modlitwie zapalenie zniczy i złożenie kwiatów.
Serdecznie zapraszamy wszystkich przewodników. 
środa, 27 marca 2013 czytaj całość
IX 25-tka Świętokrzyska - relacja
23 marzec to już wiosna, a podczas tegorocznej 25-tki Świętokrzyskiej daleko było jej szukać… Sobotni poranek przywitał 54 piechurów imprezy siarczystym mrozem, i mimo „wiosennej zimy” i bardzo wczesnej pory uczestników przybywało… Trasa z Bodzentyna do Cedzyny przez g. Radosotwą dzięki mroźnej pogodzie dodatkowo zyskała na atrakcyjności, przejrzystość powietrza idealnie pozwalała na podziwianie pasam Łysogórskiego i Masłowskiego. Z uczestnikami wędrował przewodnik świętokrzyski Marcin Nocula i dla chętnych głębiej poznać historię ziemi świętokrzyskiej udzielał informacji na trasie. Pierwsi uczestnicy dotarli do Baru Leśnego w Cedzynie już po godz. 12.00, gdzie przywitała ich gorąca herbata i turystyczne ognisko.

sobota, 23 marca 2013 czytaj całość
Wiosna powitana na szlaku w Miedzianej Górze!

W ostatnią niedzielę (17.03.2013r.) odbył się rajd pieszy na powitanie wiosny. Organizatorem był Klub Turystów Pieszych „Przygoda" przy Oddziale Świętokrzyskim PTTK w Kielcach, Klub Turystyki „Gwarek" z Miedzianej Góry oraz Urząd Gminy w Miedzianej Górze.


środa, 20 marca 2013 czytaj całość
Nowy Zarząd Oddziału Świętokrzyskiego PTTK w Kielcach!

      W sobotę 16 marca 2013 w trakcie XIX Zjazdu Sprawozdawczo - Wyborczego Oddziału Świętokrzyskiego PTTK w Kielcach został powołany nowy Zarząd Oddziału. W składzie: Marcin Marciniewski (Prezes), Wojciech Buczkowski (Wiceprezes Zarządu), Robert Kulak (Skarbnik), Grzegorz Szczęsny (Sekretarz), Ewelina Maciantowicz-Kalwasińska (Czlonek), Mirosław Sotkiewicz (Członek) oraz Paweł Milewicz (Członek). Gratulujemy!
poniedziałek, 18 marca 2013 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs