Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprez



Zamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Znaczki członkowskie 2020/2021
W związku z trwającym stanem epidemicznym oraz przez wzgląd na to, że 31 marca br. mija termin opłaty za znaczki członkowskie, proponujemy, aby zainteresowani dokonali opłaty na numer rachunku bankowego:

14 2490 0005 0000 4530 9384 1510

Po dokonaniu wpłaty, prosimy o wiadomość mailową na biuro@pttkkielce.pl lub sms-owoą na nr 796663663 z danymi, tj. imię, nazwisko oraz numer legitymacji.

Przypominamy, że:
składka normalna wynosi 65,00zł
składka ulgowa 40,00zł
składka ulgowa młodzieżowa 30,00zł

Znaczki wkleimy jak tylko wrócimy do normalnego trybu pracy.
wtorek, 17 marca 2020 czytaj całość
KOMUNIKAT

! Nowy tryb pracy PTTK Oddziału Świętokrzyskiego w Kielcach !


W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, a także w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, ponieważ z dniem 16 marca 20r. zawieszamy pracę biura. Nie znaczy to, że przestajemy funkcjonować.

Przypominamy, że wiele spraw można załatwić drogą elektroniczną lub telefonicznie.

e-mail: biuro@pttkkielce.pl

tel. 796663663 lub 882802819

Zadzwoń lub napisz, wspólnie znajdziemy rozwiązanie Twojej sprawy.

Dbajcie o siebie!

piątek, 13 marca 2020 czytaj całość
Ważna informacja

W związku z zalecaniami Ministerstwa Zdrowia oraz krajowych służb sanitarnych informujemy, że wszystkie wydarzenia zaplanowane na marzec 2020 odbędą się w innych terminach. Będziemy Was informować na bieżąco.

czwartek, 12 marca 2020 czytaj całość
Szkolenie przewodników
środa, 04 marca 2020 czytaj całość
Klub Podróżnika zaprasza na spotkanie z Tomaszem Tułakiem
piątek, 28 lutego 2020 czytaj całość
Świętokrzyskie szlaki
20 lutego miało miejsce posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Na spotkaniu przedstawiciele PTTK Oddziału Świętokrzyskiego w Kielcach mieli okazję opowiedzieć o koncepcji stworzenia bazy szlaków pieszych, wzorem takich jak powstały na terenie regionu małopolskiego oraz mazowieckiego.
Wszystko opierałoby się na portalu internetowym, który stanowiłby bazę szlaków. Wobec powyższego projekt przebiegałby wieloetapowo. W pierwszej kolejności zajęlibyśmy się zinwentaryzowaniem szlaków, następnie odrestaurowaniem szlaków, które z różnych przyczyn już nie funkcjonują bądź są zaniedbane. Wszystkie zebrane informację zostałyby umieszczone na specjalnej platformie która z powodzeniem służyłaby turystom. Tego typu narzędzie może obejmować informacje o szlakach pieszych oraz o ciekawych krajoznawczo obiektach czy noclegach znajdujących się w pobliżu szlaków i stanowi idealne rozwiązanie dla nowoczesnego turysty, który lubi wszystko mieć w zasięgu własnego smartphona.
Do tej pory przy współpracy Centralnego Ośrodka Turystki Górskiej PTTK oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego powstał podobny portal - „Małopolskie szlaki turystyczne”.
Kolejnym obszarem, który wdrożył takie rozwiązanie jest województwo mazowieckie, gdzie Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK wraz z Samorządem Województwa Mazowieckiego utworzył portal - „Mazowieckie szlaki turystyczne”.
Ilość pobrań aplikacji, które swoim zasięgiem obejmuje obszar małopolski oraz województwa mazowieckiego sięga 140 tysięcy, co potwierdza jak istotne jest to rozwiązanie w dobie nowoczesnych technologii.
Liczymy, że powstanie tego typu narzędzia przyczyniłoby się do wzrostu zainteresowania regionem świętokrzyskim, co bezpośrednio przełożyłoby się na ilość odwiedzających województwo świętokrzyskie turystów.
piątek, 21 lutego 2020 czytaj całość
Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego
piątek, 21 lutego 2020 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


Współpraca



Facebook
Konkurs