Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Ruszyła rekrutacja na pracowników RCIT

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego poszukuje pracowników do pracy w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Kielcach. Więcej informacji można uzyskać klikając na poniższy link.
niedziela, 20 września 2009 czytaj całość
Medal "POR MEMORIA" dla PTTK KIELCE
Miło jest nam poinformować, iż Oddział Świętokrzyski PTTK uhonorowany został Medalem "Pro Memoria". Medal tenzostał ustanowiony przez Kierownika Urzędu do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych 25 stycznia 2005 roku, za wybitne zasługi w utrwalaniu pamięci o ludziach i czynach w walce o niepodległość Polski podczas II wojny światowej i po jej zakończeniu. Dekoracja nastąpiła 4 września podczas uroczystej gali odbywającej się w ramach XVII Walnego Zjazdu Wyborczego PTTK w Warszawie.
sobota, 19 września 2009 czytaj całość
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu z PTTK


Z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu Oddział Świętokrzyski PTTK w Kielcach przygotował bogatą ofertę aktywnego wypoczynku dla mieszkańców Kielc. Zapoznaj się z ideą ETZT oraz podejmowanymi inicjatywami.
piątek, 18 września 2009 czytaj całość
Nowa książeczka odznaki "Korona Gór Świętokrzyskich"

Po dwóch latach od ustanowienia odznaki "KORONA GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH" oddajemy do Waszych rąk drugie, uaktualnione wydanie książeczki...

Nowe wydanie jest rozszerzone o dwa kolejne szczyty Gór Świętokrzyskich - Fajna Ryba (347m.n.p.m.) i Altana (408m.n.p.m.). W książeczce udoskonalono także miejsca na potwierdzenia oraz naniesione zostały poprawki do regulaminu.
czwartek, 13 sierpnia 2009 czytaj całość
Europejskie Dni Dziedzictwa 2009 - Program

Europejskie Dni Dziedzictwa, wspólna inicjatywa Rady Europy i Unii Europejskiej, to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych, największy projekt edukacyjny mający na celu szeroko pojętą edukację historyczną i kulturalną, promowanie regionalnego dziedzictwa z ukazaniem jego bogactwa oraz przypomnienie o wspólnych korzeniach kultury europejskiej.
środa, 12 sierpnia 2009 czytaj całość
Wycieczka szkoleniowo-turystyczna

Koło Przewodników Świętokrzyskich PTTK "BARTEK" zaprasza członków oraz sympatyków na wycieczkę szkoleniowo-turystyczną. Celem wycieczki będzie Wyżyna Krakowsko-Częstochowska jej zabytki i atrakcję. Olkusz, Pustynia Błędowska, Ogrodzieniec oraz uczestnictwo z zakończeniu
50 Ogólnopolskiego Wysokokwalifikowanego Rajdu Pieszego.
czwartek, 09 lipca 2009 czytaj całość
Akcje niewidzialnej ręki

     W pierwszej połowie 2009r., po dwudziestu latach pełnej wolności poprzedzonej okresem Solidarności, przeszła przez nasz kraj fala dyskusji i ocen. Nie zauważyłem jednak, by ktoś zwrócił uwagę na rolę PTTK w tym ogólnopolskim dziele, więc tej sprawie poświęcam odrębną gawędę, gdyż czas ma to do siebie, że zaciera pamięć.
Kolejna część "Gawędy do historii Oddziału PTK - PTTK w Kielcach" autorstwa Tomasza Wągrowskiego. Zapraszamy do lektury.
poniedziałek, 29 czerwca 2009 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs