Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Europejska Noc Muzeów - Kielce
czwartek, 30 kwietnia 2009 czytaj całość
Piszą o nas

"Będzie pierwszy wodny szlak turystyczny"
artykuł Ziemowita Nowaka w Gazecie Wyborczej oraz "Klub Górski PTTK w Kielcach" artykuł Tymoteusza Wróblewskiego, Michała Porosa, Witolda Wesołowskiego w Informatorze Świętokrzyskim "Wici Info"
środa, 29 kwietnia 2009 czytaj całość
WĘDRUJ Z NAMI
Publikacja przed XVII Walnym Zjazdem Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego Jak umacniać naszą rolę w życiu dzieci i młodzieży, a krajoznawczej turystyki w życiu szkół? Jakie powinniśmy zająć stanowisko w sprawie przestrzeni turystycznej i szlaków? Jak powinno się szkolić kadrę Towarzystwa i jakie powinna mieć uprawnienia? Jak przygotowujemy VI Kongres Krajoznawstwa Polskiego? Jak będziemy kształtować gospodarkę?
środa, 15 kwietnia 2009 czytaj całość
TADEUSZ WŁOSZEK - NIEZAPOMNIANA CZCIGODNA POSTAĆ


     Swoistym fenomenem była wielka pracowitość T.Włoszka i bezinteresowne oddanie sprawie, której służył jako kustosz muzeum PTK. Nie tylko apelował do kielczan o hojność i dary do muzeum, ale sam dawał przykład i ze swojej emerytury dokonywał na wolnym rynku zakupów różnych eksponatów, m.in. w latach wielkiej wojny kupował u żołnierzy egzemplarze broni.
Kolejna część "Gawędy do historii Oddziału PTK - PTTK w Kielcach" autorstwa Tomasza Wągrowskiego. Zapraszamy do lektury.
wtorek, 14 kwietnia 2009 czytaj całość
Majówka z Świętokrzyskim Klubem Kajakowym "Nad Nidą"

Zapraszamy osoby zainteresowane turystyką kajakową do uczestnictwa w działaniach nowego Klubu, który zaistniał przy Oddziale Świętokrzyskim PTTK w Kielcach. Świętokrzyski Klub Kajakowy "Nad Nidą" zaprasza wszystkich zainteresowanych na najbliższą majówkę. PROGRAM - cztaj więcej
poniedziałek, 13 kwietnia 2009 czytaj całość
Festiwal Podróżniczy "Na Rozdrożach"
środa, 18 marca 2009 czytaj całość
Z historii i tradycji turystyki i krajoznawstwa w Polsce


Została rozstrzygnięta III Edycja Konkursu „Z historii i tradycji turystyki i krajoznawstwa w Polsce”. Jury przyznał nagrody w dwóch kategoriach Wydawnictwa Jubileuszowe Oddziałów oraz Pracę indywidualne. Dwie prace zgłoszone przez nasz Oddział zostały nagrodzone. To kolejny dowód na to że rok jubileuszu naszego towarzystwa był udany.
środa, 18 marca 2009 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs