Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Uroczystość odsłonięcia tablicy pamięci Sylwestra Kowalczewskiego 27.11.2010 r.
środa, 17 listopada 2010 czytaj całość
Wspomnienie Członka Honorowego PTTK Ś.p. kol. Adam Czarnowski

W dniu 10 listopada 2010r. zmarł w Warszawie  w wieku 92 lat kol. Adam Czarnowski, miejscem urodzenia związany z ziemią włoszczowską. Pracował na szczeblu ZG PTTK, ale znała Go cała Polska. Ta wielka strata pogrążyła wszystkich w głębokim smutku. Należał On do grona najwybitniejszych powojennych animatorów turystyki i krajoznawstwa, działając bardzo wszechstronnie i z niespotykanym pedantyzmem. Pięknie mówił o Polsce, o swych wędrówkach beskidzkich, o pasji kolekcjonerskiej, o ludziach na szlaku. Pięknie i serdecznie pisał utrwalając cały kanon turystyki i krajoznawstwa. Od dziś my o Nim musimy pięknie mówić, bo całym swym długim i pracowitym życiem zasłużył na pamięć i szacunek. [T.W.]
fot.T.Wągrowski

czwartek, 11 listopada 2010 czytaj całość
Złaz jesienny Klubu Górskiego PTTK Kielce
Klub Górski zaprasza na Złaz jesienny który odbędzie się w dniu 13.11.2010 r. Uczestnicy złazu będą wędrować dwoma trasami. Pierwsza z nich będzie prowadzić z Chęcin przez Jaskinie Piekło pod Skibami, Górę Patrol, Białogon oraz Karczówkę. Druga z Jaworzni przebiegać będzie przez Górę Zieloną i Patrol, Białogon, Górę Grabinę i Karczówkę. Złaz zakończy się pod Hotelem Karczówka wspólnym ogniskiem.Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej turystycznej imprezie.
czwartek, 28 października 2010 czytaj całość
XI Świętokrzyski Rajd Pielgrzymkowy - RELACJA
sobota, 25 września 2010 czytaj całość
Wyjaz Klubu Górskiego PTTK Kielce
 UWAGA !!! Z przykrością informujemy, że wyjazd Klubu Górskiego w dniach 2 - 3 października został odwołany. Zwrot zaliczki można otrzymać w biurze Oddziału Świętokrzyskiego PTTK w Kielcach przy ul. H. Sienkiewicza 29. 
piątek, 20 sierpnia 2010 czytaj całość
Raport Starostwa Powiatowego w Kielcach
środa, 04 sierpnia 2010 czytaj całość
Baza namiotowa SKPG na Lubaniu


                 


Koło Przewodników Świętokrzyskich PTTK „Bartek” zaprasza turystów do bazy namiotowej na Lubaniu w Gorcach prowadzonej przez Studenckie Koło Przewodników Górskich z Krakowa. Znajduje się ona na wysokości 1200m n.p.m. co powoduje, iż jest najwyżej położoną bazą namiotową w Beskidach. Miejsce to ma wśród turystów sławę najlepiej zorganizowanej bazy namiotowej.

 
Szczegóły na stronie bazy pod adresem:
www.skpg.krakow.pl
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia bazy namiotowej SKPG na Lubaniu. 

 

środa, 04 sierpnia 2010 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs