Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
45-lecie Klubu Turystów Pieszych PTTK "Przygoda"
środa, 21 września 2011 czytaj całość
1011 urodziny Dębu "Bartek" - piknik ze szczególnym przesłaniem!
XI edycja jubileuszu odbędzie się dnia 24 września 2011 r. pod Dębem „Bartek” w Bartkowie k/Zagnańska. Rozpoczęcie pikniku planowane jest na godz.12.00. Hasłem przewodnim tegorocznych obchodów urodzin Bartka jest pytanie: „Co zrobisz dla Bartka?”.
piątek, 16 września 2011 czytaj całość
Wyjazd Klubu Górskiego PTTK KIelce w Beskid Mały na Rajd Papieski na Groń Jana Pawła II.
           Klub Górski PTTK w Kielcach zaprasza na dwudniowa wycieczkę w Beskid Mały na Rajd Papieski na Groń Jana Pawła II. Impreza odbędzie się w terminie 15-16.10.2011r.
czwartek, 15 września 2011 czytaj całość
Relacja Klubu Górskiego PTTK Kielce z wyjazdu na Pogórze Wiśnickie
Przygoda rozpoczęła się około 9 rano w Nowym Wiśniczu, gdzie uczestnicy wyruszyli na Zamek Kmitów i Lubomirskich z przełomu XV i XVI w. Po drodze mieli okazję zobaczyć dworek z XIX wieku, w którym Rodzina Giebułtowskich urządziła Muzeum Pamiątek po Janie Matejce. Następnym punktem było przejście piesze, gdzie z szlaku niebieskiego uczestnicy dotarli do rezerwatu przyrody nieożywionej Kamień Grzyb. Kolejnym puntem programu była Lipnica Murowana ze zwiedzaniem gotyckiego kościółka św. Leonarda z XV wieku wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury i Natury UNESCO. Wyprawa zakończyła się o 22.00 w Kielcach.
czwartek, 15 września 2011 czytaj całość
Wyjazd Klubu Górskiego PTTK Kielce w Gorce
Klub Górski PTTK Kielce zaprasza wszystkich miłośników Gór na zimową wyprawę w Gorce. Plan zakłada zdobycie Turbacza - najwyższy szczyt  Gorców 1310 m. n.p.m. Wyjazd planowany jest w terminie 11-13.11.2011r., w związku z tym, że jest to już okres zimowy od uczestników wymaga się bardzo dobrej sprawności fizycznej i wytrzymałości na chłodne noce...
piątek, 09 września 2011 czytaj całość
Zlot "Jesienne Sprzątanie Gór Świętokrzyskich"
Po wakacyjnych podróżach Klub Motorowy PTTK "Na cztery Koła" wraca na świętokrzyskie bezdroża i z marszu zaprasza do wspólnej zabawy! Ponieważ 2011 rok jest Międzynarodowym Rokiem Lasów, postanowili połączyć Dni Sprzątania Świata z dorocznym Jesiennym Sprzątaniem Gór Świętokrzyskich.
czwartek, 08 września 2011 czytaj całość
Wyjazd Klubu Górskiego PTTK Kielce na Pogórze Wiśnickie
Klub Górski PTTK Kielce informuje, że wyjazd na Pogórze Wiśnickie dojdzie do skutku. Uczestników wyprawy zapraszamy na zbiórkę obok restauracji McDonlad's na ul. Żytniej w sobotę (10.09.2011r.) o godzinie 5.45.

wtorek, 06 września 2011 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs