Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
"Przewodnik Świętokrzyski". Licencja - komentarze, uzupełnienia - c.d.
Porządkujemy pytania napływające do naszego biura - związane oczywiście z umowami licencyjnymi. Cierpliwie odnosimy się do kolejnych publicznych wystąpień, na które zwróciliście nam uwagę. Komentujemy je ograniczając się do niezbędnego minimum. 
niedziela, 27 kwietnia 2014 czytaj całość
X Rajd Unijny
sobota, 26 kwietnia 2014 czytaj całość
Sprzątanie Czarnej Nidy
Lokalna Grupa Działania "Perły Czarnej Nidy" wraz z przedsiębiorcami zajmującymi się spływami kajakowymi na terenie LGD już w najbliższą sobotę 26 kwietnia zapraszają do włączenia się do akcji sprzątania Czarnej Nidy. Początek o godzinie 10:00 obok muszli koncertowej w Morawicy. Organizatorzy zapewniają kajaki. Konieczne jest wcześniejsze potwierdzenie swojego udziału. Więcej informacji: Marcin Latkowski +48 664 044 666 lub +48 502 039 610. Liczymy na aktywny udział.
środa, 23 kwietnia 2014 czytaj całość
Msza Święta na rozpoczęcie sezonu turystycznegoInformacja dla przewodników świętokrzyskich
Msza Święta na rozpoczęcie sezonu turystycznego odbędzie się 27 kwietnia w kościele pw. Św. Trójcy w Kielcach o godz. 17:00 połączona z intencją za kanonizację błogosławionego Jana Pawła II - Honorowego Przewodnika Świętokrzyskiego.
Po Mszy Świętej złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przy tablicy Epitafijnej na Cmentarzu Starym.
środa, 23 kwietnia 2014 czytaj całość
Szkolenie kadry turystycznej.
     Mając na uwadze potrzebę stałego dokształcania kadry turystycznej miło jest nam poinformować, że w siedzibie RCiT 14 kwietnia 2014r. odbyło się jednodniowe szkolenie dla pracowników świętokrzyskich hoteli. Regionalne Centrum Informacji Turystycznej w Kielcach wraz z Oddziałem Świętokrzyskim PTTK w Kielcach było organizatorem tego szkolenia.
wtorek, 15 kwietnia 2014 czytaj całość
Turystyczna Majówka
środa, 09 kwietnia 2014 czytaj całość
Sentymentalne zwiedzanie z przewodnikeim PTTK
        Oddział Świętokrzyski PTTK w Kielcach zaprasza na jednodniową wycieczkę krajoznawczą "Sentymentalne zwiedzanie z przewodnikiem PTTK" w dniu 13 kwietnia 2014r. po Szanieckim Parku Krajobrazowym. Szczegółowy program wycieczki.

poniedziałek, 07 kwietnia 2014 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs